Breaking News :

nothing found
30-09-2022

Hoxhaj: Po rritet entuziazmi për Rimëkëmbje

Advertisement

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Enver Hoxhaj, ka deklaruar se entuziazmi për planin e Rimëkëmbjes po rritet kudo.

Ai ka postuar në Facebook disa foto nga takimi me përfaqësuesit e nëndegëve të PDK-së në Gllarevë dhe Caravik të Klinës, ku ka thënë se kanë vulosur fitoren e PDK-së më 14 shkurt, transmeton Periskopi.

“Edhe në Istog, frymë e fitores në takimin me nëndegët në Butrint dhe Banjë. Vetëm ne mund ta rimëkëmbim shtetin“, ka përfunduar Hoxhaj. /PERISKOPI

Postimi i plotë:

Entuziazmi për planin e Rimëkëmbjes po rritet kudo. Mbrëmë, me përfaqësuesit e nëndegëve të PDK-së në Gllarevë dhe Caravik të Klinës, e vulosëm fitoren e PDK-së më 14 shkurt. Edhe në Istog, frymë e fitores në takimin me nëndegët në Butrint dhe Banjë. Vetëm ne mund ta rimëkëmbim shtetin./Periskopi/

https://www.facebook.com/dr.enverhoxhaj/photos/pcb.3206391826129214/3206391729462557

Advertisement

Read Previous

Refuzohet kërkesa e protestuesve, nuk do të shkarkohet prokurorja Fatime Fetai!

Read Next

Gjendja me Covid, ja sa ka arritur numri i të infektuarve në gjithë botën