Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Hoxhaj për vizitë në Tiranë, takohet me Ruçin

Advertisement

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj është duke qëndruar në një vizitë në Shqipëri. Ai mëngjesin e së mërkurës është pritur në takim nga kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramos Ruçi.

 

 

Hoxhaj i cili ushtron edhe detyrën e kryetarit të PDK-së në këtë vizitë zyrtare në Shqipëri është shoqëruar nga nënkryetari Xhavit Haliti dhe sekretari, Uran Ismaili, raporton KP, transmeton Klan Kosova.

 

 

Hoxhaj në Tiranë do të ketë takime me krerët e institucioneve tjera dhe partive politke./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Gjashtë janari ditë jo pune në Maqedoni

Read Next

Del bilanci/ Ja sa persona vdiqën si e pasojë e tërmetit në Kroaci