Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Hoxhaj: PDK-ja është e vetmja forcë që e zhvillon shtetin

Advertisement

Kreu i PDK-së, Enver Hoxhaj ka mbajtur takim me qytetarë në Kaçanik.

Ja porosia e tij:

Entuziazmin që këto ditë jam duke e parë gjithandej Kosovës, sot e pashë edhe në Kaçanikun e krenarisë sonë kombëtare. PDK-ja është e vetmja forcë që e zhvillon shtetin, mbron shtetin dhe garanton shtetin.Me fondin 1 miliard euro për rimëkëmbjen ekonomike do t’i përkrahim të gjitha projektet që nxisin iniciativën ekonomike, punësimin e të rinjve dhe projektet në fushën e prodhimit.Votoni #134PDK#Rimëkëmbje”, shkruan Hoxhaj në Facebook./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Pse tërë kohën keni të ftohët dhe si ta ndalni këtë?

Read Next

A ksident tra*gjik, vetura godet për vde*kje 25 vjeçaren