Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Historia e plakut që përgaditi fli për gruan e tij (VIDEO)

Advertisement

Para pak ditësh në rrjetet sociale ka qarkulluar një fotografi, ku shihet një i moshuar duke përgatitur fli.

Këto fotografi bënë bujë të madhe, ku publiku nuk kishte hasur më parë në të tilla ngjarje.

Sahit Hasanaj nga Skenderaji, ketë drekë po e përgatiste për gruan e tij, pasj kjo e fundit nuk ishte mirë me shendetin.

Kalimtarët ishin ndalur për ta shikuar dhe gjithë kjo vëmendje nuk e bërt të ndjehet mirë bacën Sahit.
Por historia e tij është shumë interesante. Për më shumë shih videon:

Advertisement

Read Previous

VMRO-DPMNE pyet se kush ka dhënë urdhër që autobusët e “Besa Trans” të kalojnë mbi 100 herë pa leje

Read Next

GOLD-AG Anulon Promovimin E Këngës Për Shkak Të Ngjarjes Së Deçanit – Ja Kur Do Të Jetë Promovimi