Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Hilda Kertalli, blogerja shqiptare që ngjason me Dua Lipën

Advertisement

Blogarja nga Tirana, Hilda Kërtalli, është kthyer në trendin e kanalit YouTube kohëve të fundit.

Ajo është komentuar shpesh herë për ngjashmërinë që ka me Dua Lipën, ani pse është shprehur se vet nuk i pëlqen që vazhdimisht t’i komentojnë duke ia kujtuar këtë gjë.

Sido që të jetë, për t’ua plotësuar dëshirën ndjekësve të saj, Hilda ka realizuar së fundmi një video-blog, duke rikrijuar disa prej fotografive të artistes shqiptare me renome botërore.

Advertisement

Read Previous

“Robi plaket kur do vet”, dëshmia e kësaj është Gili!

Read Next

Ajo jeton e vetme, në një qytet të izoluar kanadez dhe udhëton 544 km për të blerë ushqime