Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Grubi: Me keqardhje ndoqa skenat në ndeshjen Shkupi-Shkëndija

Advertisement

Zv/kryeministri i parë Artan Grubi ka komentuar ndeshjen e djeshme në mes Fc Shkupit dhe Shkëndijës nga Tetova, shkruan Monitor.mk. Grubi ka deklaruar se gjuha e përdorur nga ana e tifozëve është t’u dënuar si nga federata një ashtu edhe nga MPB-ja.

Ja deklarimi i plotë i Grubit:

https://fb.watch/9NH2m6RJ5i/

Advertisement

Read Previous

Edhe papunësi, edhe krizë për punëtorë

Read Next

Humbën shokun në tragjedinë e Bullgarisë, klasa me veprim emocional