Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Gruaja e futbollistit shqiptar radhitet e para në garën botërore të skijimit

Advertisement

Lara Gut-Behrami (29 vjeçare), dje në St. Anton të Austrisë fitoi garën pë Kupën botërore në Super G, duke zënë vendin e parë, përcjell nmk-post.com
Ishte kjo fitorja e 13-të në Kupën botërore e saj në Supër G dhe është skiatorja më e suksesshme aktive në këtë disiplinë alpine.
Lara që nga viti 2018 është e martuar me futbollistin e shkëlqyeshëm shqiptar, Valon Behramin (35 vjeçar)/nmk-post

Advertisement

Read Previous

Shqiptari niset me 40 kg suxhuk për në SHBA, kapet në aeroport nga qeni i njësisë K9

Read Next

Besimtarët mysliman rikonstruktojnë falas Kishën e San Rokos