Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Grida Duma bën ndryshimin drastik në pamjen e saj, vështirë ta njihni (FOTO)

Advertisement

Deputetja e Partisë Demokratike, ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. E cilësuar si një ndër femrat më të bukura të politikës shqiptare, Grida vjen këtë radhë me një pamje të re dhe shumë më ndryshe nga më parë.
Ajo ka ndryshuar stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Advertisement

Read Previous

Raporti i policisë: Sul*mi në Gllogjan dysho*het se u krye me kall*ash, i dyshuari gjendet në arrati

Read Next

V r a s j a e tre personave në Deçan, Borrell: I tme*rruar nga sul mi!