Breaking News :

nothing found
11-06-2023

Gostivar, mbyllet lokali që shkeli masat anti-covid

Advertisement

Gjatë ditës së djeshme (09.02.2021) policia në Gostivar në bashkëveprim me Inspektorët shtetëror të tregut kanë kryer kontroll në një objekt në Qendrën Tregtare në rrugën “Ilindenska” në Gostivar. Gjatë kontrollit në objekt janë hasur 10 mysafirë dhe pronari i lokalit, ndërkohë që ka pasur edhe muzikë live.

Lokali u mbyll nga ana e inspektorëve, ndërsa pronari F.B. 45 vjeçar nga Dobridolli, është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Mustafa: Mund të mbesim pa Republikë, nëse qytetarët nuk e kuptojnë mesazhin e VV-së

Read Next

Burrë e grua dyshohet se s u l m u a n doktorin