• 08-03-2021

Glauku te dajt në Shkup (Foto)

Në rrjetet sociale të dielën në mbrëmje kanë vërshuar foto të shumta të numrit dy të Vetëvendosjes Glauk Konjufca në Shkup, shkruan NMK-Post. Simpatizant të shumtë të Vetëvendosjes në Shkup kanë postuar foto me Konjufcën. Një nga statuset më interesante është shkruar nga një i ri nga Shkupi ka tërhequr vëmendje më të madhe. “Glauku nuk i harron dajt e Shkupit” ka shkruar Samet Smajli në profilin e tij. Shumica e publikuesve të fotove dhe komenteve në facebook janë se Glauku në Shkup ka qëndruar në shenjë falenderimi për përkrahjen që i jep rinia shkupjane por edhe më gjerë në Maqedoninë Veriore Lëvizjes Vetëvendosja./NMK-Post

Read Previous

Futsall – Shkëndija me një këmbë në Ligë të parë

Read Next

Burgim shtëpiak për Sasho Mihajllkovin

%d bloggers like this: