Gjithçka gati, Luizi publikon pamje nga shtëpia e re, kaq e bukur qenka (Video)

Estimated read time 1 min read

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po i shijojnë ditët e parë me të voglën e tyre Luna Mari.

Çifti kanë njoftuar shumë më parë se me ardhjen e vajzës në jetë do të akomodohen në shtëpinë e re.

Ashtu siç kishin premtuar dhe realizuan, andaj Luizi ka publikuar pamje nga shtëpia ku duket gjithçka gati.

Advertisement

VIDEO: https://infokosova.net/gjithcka-gati-luizi-publikon-pamje-nga-shtepia-e-re-kaq-e-bukur-qenka-video/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1pX2bX4u3hFbeSgOhMNEUYnvHdyVLRi4deQm1q2qjido9a_rwFER2YvQc_aem_AatWFBYhCRiiiqZV1yhYbKgh9ecSNjc2bQbXsjMhVi_i6575pe8kKmGi9ZDGPZNZdHl2Jc8QWuPWM9yNHGXLRyDA

Advertisement
Advertisement

You May Also Like