Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Gjendet një 66 vjeçar pa shenja jete

Advertisement

Një 66-vjeçar është gjetur pa shenja jete rreth orës 13:30 në rrugën “Murat Mehmeti në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti i tha Gazetës Express se Policia dhe ekipi mjekësor dolën në vendin e ngjarjes dhe këta të fundit konstatuan vdekjen.“Nga ana e mjekëve në vendngjarje është konstatuar se viktima mashkull 66 vjeç, është pa shenja jete”, tha Ahmeti.

“Aktualisht policia në koordinim me prokurorinë ka filluar një hetim lidhur me rrethanat qe karakterizojnë këtë rast”, tha zëdhënësja e PK-së.

Advertisement

Read Previous

Dyshimet për tra*gjedinë e Deçanit, flasin familjarët e shoferit të vr*arë

Read Next

Vuçiq: Politika e Serbisë ndaj Republika Srpskas s’ka ndryshuar, po blejmë helikopterë