• 28-11-2021

Georgina tërheq vëmendje me “twerk” në Instagram (VIDEO)

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka tërhequr vëmendjen me videon e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja spanjolle ka publikuar një video në Instagram teksa po bën ‘twerk’ me trëndafil në dorë. Ajo ka marrë jo pak, por 8 milion pëlqime.

Pas lidhjes së saj me Ronaldon është bërë mjaft e njohur dhe shpesh përflitet për format trupore të përsosura.

 

Read Previous

Një dhomë që “sfidon” COVID-in! Gjetja e Shtëpisë së të Moshuarve në Itali (FOTO)

Read Next

Futsal: Shkupi kalon në klasifikim të Champions League

%d bloggers like this: