Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Genta Ismajli dhe partneri zbulojnë gjininë e binjakëve

Advertisement

Duket se Usta ka pasur të drejtë pasi tullumbacet kanë treguar se bebet do të jenë një djalë dhe një vajzë.

Ajo ka zbuluar ditën e sotme gjininë e binjakëve në një festë të bukur me tulllumbacë. Para hapjes së kutisë, Genta tha se kishte ndjesinë se kishte dy djem, ndërsa Usta u shpreh se ata do kenë një djalë dhe një vajzë.

Duket se ai ka pasur të drejtë pasi nga kutia ka dalë një tullumbace rozë dhe një blu duke konfirmuar kështu se çifti do të bëhen prindër të një djali dhe një vajze.

Advertisement

Read Previous

Kroati i parë që vendos çip në dorë: Me të hap derën e banesës, paguan faturat dhe blen ushqime në dyqan

Read Next

Rita Ora tregon format e përkryera të trupit në shëtitje në Sydney