Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Gazmendi me të fejuarën Albinën festuan ditëlindjen në Stamboll por nuk u kthyen të gjallë

Advertisement

Gazmend Ukalli 27 vjeçar nga Kërçova dhe Albina Beluli 23 vjeçare nga Tetova, të fejuar, humbën jetën në aksi*dentin tra*gjik që ndodhi në Bullgari mëngjesin e sotëm.

Gazmendi ishte i punësuar në kabinetin e kryetarit të Kërçovës që nga viti 2015-të./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Ja çifti që i shpëtoi tragj*edisë së Bullgarisë

Read Next

Sillet Vendimi/ Tre ditë zie në vend, flamurat ulen në gjysëm shtizë