Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Gazetari kontravers maqedonas me postim bizar për aksid*entin tra*gjik (Foto)

Advertisement

Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski në profilin e tij në Facebook ka ironizuar me tragj*edinë e ndodhur sot në mëngjes. ku 46 persona ndërruan jetë. Ai në Facebook ka publikuar emrat e personave që humbën jetën dhe ka cituar një deklaratë të Zoran Zaevit duke ironnizuar dhe duke thënë se “tragjedia do të ketë ndikim pozitiv në marrëdhëniet në mes Maqedonisë dhe Bullgarisë”. Qytetarë të shumtë i kanë reaguar Nedellkovskit duke e quajtur këtë si provokim./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

T r a gj e d i a në “STRUMA” më e madhja në Evropë në 10 vjeçarin e fundit

Read Next

Numri më i madh i vîktimàvē nga rasti tràgjîk nè Bullgari janë nga Studeniçani