Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Ganimete Musliu e gjuan me ujë ministrin Peci dhe e quan rrugaç (video)

Advertisement

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu e ka quajtur rrugaç e më pas e ka gjuajtur me ujë ministrin e Bujqësisë, Faton Peci në mbledhjen e Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim raporton Gazeta Express.Debati mes Musliut e Pecit ka eskaluar teksa deputetja e PDK-së e ka lëshuar mbledhjen e komisionit pas përplasjes.“Ti je rrugaç bre, mbylle rrugaç, idiot, kështu e meriton”, ka thënë Musliu teksa ka lëshuar mbledhjen.“Ti je shumë e kulturume, po shihet ajo pjesa e kulturës” ia ka kthyer ministri Peci.Kryetarja e Komisionit, Fitore Pacolli ka kërkuar pauzë pas përplasjes së deputetes Musliu me ministrin Peci.

https://fb.watch/a1Ih25lYeT/

Advertisement

Read Previous

Ja kush do të udhëheq me Agjensionin për punësim

Read Next

Nuk pranoi të martohej me të, 19 vjeçari i djeg fytyrën me acid të miturës derisa ishte në gjumë