Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Fushata e vaksinimit/ Rama: E nisim sot me 975 vaksina

Advertisement

Kryeministri Edi Rama i pyetur për një shifër konkrete të vaksinave tha se sot do e nisim me 975 doza.

 

“Shifra që nisim sot është 975. javën e trete vijnë 10,750 doza nga Pfizer, ndërkohë mes sot dhe kësaj që thashë presim dhe 2000 doza nga vendi mik.
Nëse Kosova është gati menjëherë do ja japim sapo të marrim dozat”
:, tha Rama.

Top Channel

Advertisement

Read Previous

Veshni xhupat/ Nga e mërkura borë dhe acar në Maqedoni

Read Next

Foto e rrallë: Thaçi me djalin e tij në pushime në det (Foto)