Breaking News :

nothing found
05-10-2022

Foto e rrallë: Thaçi me djalin e tij në pushime në det (Foto)

Advertisement

Në rrjetin social Instagram, Endrit Thaçi e ka publikuar një foto ku shihet së bashku me ish-presidentin në pushime në det.

Këtë foto, Endriti e kishte publikuar kur ia kishte uruar ditëlindjen ish-presidentit, Hashim Thaçi.

 

“Për mua është babë, burim i pashtershëm i dashurisë dhe inspirimit”, ka shkruar Endriti.

Advertisement

Read Previous

Fushata e vaksinimit/ Rama: E nisim sot me 975 vaksina

Read Next

BDI propozon Naser Ziberin për avokat të popullit