Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Florian Marku I Pandalshëm, E Mund Luisetton

Advertisement

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vazhduar me fitore në peshat e lehta.Marku arriti fitore me vendim unanim të gjyqtarëve përballë boksierit Jorick Luisetton, shkruan Gazeta Express.
Prej fillimit të meçit, boksieri shqiptar kishte dominimin dhe nuk lejoi befasi deri në fund të meçit, ndonëse nuk arriti të fitonte me nokaut.
Kështu, Marku mbetet i pamposhtur, që prej 11 meçeve ka 10 fitore dhe vetëm një barazim.
Në anën tjetër Luisetto ka 14 meçe, prej të cilave ka fituar 11 dhe ka humbur 3. /Gazeta Express/

Advertisement

Read Previous

Kjo është frizura e re e Medës, si e djemve të rinjë

Read Next

Marku pas fitores: Do të kthehem në Shqipëri