Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Flasin të mbijetuarit e aksi*dentit (Video)

Advertisement

Të mbijetuarit e tra*gjedisë në Bullgari janë edhe një çift të rinjsh. Bëhet fjalë për Lulëzimin nga Presheva dhe e fejuara e tij, Medina nga Sopoti i Kumanovës. Ata tregojnë se kanë qenë në ulësen e parafundit, ku për fat të mirë Lulëzimi ka qenë zgjuar dhe i vetëdijshëm në momentin e aksi*dentit duke parë çdo gjë me sytë e tij. Ai tregon se pasi ka plasur zja*rri në autobus, ka arritur të thyej xhamin anësor të autobusit duke arritur në këtë mënyrë të dalë dhe të tërheq me vete edhe të fejuarën e tij, e cila nuk ishte e në gjendje të ecte pasi kishte thyer këmbët./Alsat/

Advertisement

Read Previous

Këta janë 10 anëtarët e familjes Jahiu nga Morana që humbën jetën sot

Read Next

Pas raportimit të DW-së, Boçvarski thotë se do t’i merret licenca “Besa – Transit”