Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Fisnik Syla shuan shpresat për një rikthim me Fjolla Morinën

Advertisement

Këngëtarja, Fjolla Morina kohëve të fundit është përfolur se i ka dhënë fund martesës me biznesmenin, Fisnik Syla.
E gjithë kjo pasi që dyshja pas daljes së Fjollës nga burgu nuk janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit, madje këngëtarja kishte larguar nga rrjetet sociale.
Ndryshe nga Fjolla, Fisniku refuzonte ta hiqte nga Instagrami, e madje ishte një ndër të parët që pëlqente fotot e këngëtares duke i dhënë shpresa fansave se lidhja e tyre nuk ka marrë fund.

Mirëpo tashmë siç duket gjërat kanë ndryshuar, pasi që tashmë as Fisniku nuk e ndjek Fjollën dhe raportet e tyre siç duket janë zbehur.
Ndryshe, Fjolla dhe Fisniku u martuan në Maldive në vitin 2020.
Në anën tjetër, Fjolla ka disa javë që është liruar nga paraburgimi, pas arrestimit në korrik të këtij viti.

Advertisement

Read Previous

Florian Marku bëhet baba për herë të parë

Read Next

Shpëtohet dreri që kishte të mbërthyer në kokë enën e plastikës