Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Fero kërkon nga fansat 200 mijë euro për ta ndihmuar në realizimin e albumit

Advertisement

Reperi i njohur kosovar, Fero, ka kohë që ka paralajmëruar për albumin e tij të ardhshëm.
Pak kohë më parë Fero njoftoi se nuk do ta realizonte albumin për disa shkaqe të panjohura, por kjo ra poshtë pasiqë reperi mbrëmë përmes Instagramit se albumi do të publikohet, shkruan Pa Censurë.Ajo që bëri më shumë përshtypje ështe se reperi kërkon nga fansat e tij një shumë parash për realizimin e albumit.
Në platformën e “gofundme” reperi ka organizuar këtë mbledhje fondesh, dhe shuma që kërkon ai për ndihmë është mbi 200 mijë euro.

Advertisement

Read Previous

Befason Don Xhoni: Do bëj një klip me 40 ruse të bardha nudo

Read Next

Gjërat që Çdo Grua i do në Shtrat, Por nuk i kërkon