Breaking News :

nothing found
17-08-2022

“Exit Polli” në Klan Kosova: Ja sa përqind ka fituar VETËVENDOSJE në zgjedhje

Advertisement

Ka përfunduar votimi për zgjedhjet parlamentare në Kosovë. Votimi ka përfunduar në orën lokale 19:00 dhe rezultatet e “Exit Pollit” në Klan Kosova e vendosin fituesin e zgjedhjeve.

Advertisement

Read Previous

Exit Polli i Kanal 10/ Ja sa përqind ka fituar VV-ja në zgjedhje (TABELA)

Read Next

Exit Polli i TvDukagjinit/ VV-së i jep 55 deputet, PDK e dyta (FOTO)