Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Exit Polli i Kanal 10/ Ja sa përqind ka fituar VV-ja në zgjedhje (TABELA)

Advertisement

Ka përfunduar votimi për zgjedhjet parlamentare në Kosovë, përcjell nmk-post
Votimi ka përfunduar në orën lokale 19:00 dhe rezultatet e Exit pollit të Kanal10 në bashkëpunimin me “Albanian Post” e vendosin si fituese 53% Vetëvendosjen

JA FOTO

Advertisement

Read Previous

Osmani: Ora e fundit për të përcaktuar fatin e vendit tonë

Read Next

“Exit Polli” në Klan Kosova: Ja sa përqind ka fituar VETËVENDOSJE në zgjedhje