Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Eskalon Milaim Zeka, e quan “hajvan” deputetin e LVV-së

Advertisement

Gazetari Milaim Zeka në emisionin Frontal të T7, ka folur për deputetin e VV-së, Enver Dugollin, shkruan Express.

Pas një përplasjeje të Dugollit me Zekën, ky i fundit i tha deputetit të VV-së “hajvan”.
“Pse është Enver Dugolli, kaq njeri hajvan dhe ultë dhe me quan mua ‘znaqkë’?”, ka pyetur fillimisht Zeka.

Tutje, Zeka ka thënë se nëse vazhdon ta quajë “hajvan” Dugollin, mund ta fyej botën e hajvanatit.

“Është shumë më rënë me e quajt hajvan sepse unë po e fyej botën e hajvanatit duke krahasuar Enverin me ta. Sepse nuk ka tigër, as lopë që të fyen”, ka thënë Zeka.

“Për mua bota njerëzore është me poshtër kur të fyen sesa bota shtazore. Unë tana ja kisha falë, edhe me me quajt edhe hajvan. Ama me më quajt znaqkë, këtë s’ia pranoj”, shtoi Zeka.

Advertisement

Read Previous

“Nëse është nevoja dal në rrugë për të mbledhur para,” Adriana Matoshi i përgjigjet Labit

Read Next

“Po shndërrohemi në një vend arab”, gazetari kontrovers shpall kandidaturën për president në Francë