Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Enver Hoxhaj publikon fotografi me bijtë e Thaçit dhe Veselit

Advertisement

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK’së, Enver Hoxhaj, ka publikuar fotografi me të birin e ish-presidentit, Hashim Thaçi, dhe ish-kreut të këtij subjekti, Kadri Veseli.Hoxhaj e ka publikuar fotografinë me Endrit Thaçin dhe Klestor Veselin në ‘Facebook’, teksa ia ka bashkëngjitur një mbishkrim. “Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin!”, thuhet në postimin e Hoxhajt./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Ahmeti: VV-ja do të qeverisë 4 vitet e ardhshme, urime!

Read Next

Ja sa % e qytetarëve kanë dalur të votojnë në këto zgjedhje