Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Endrit Thaçi risjell në kujtesë veprimtarinë e babait para dhe pas luftës (FOTO)

Advertisement

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarinë e babait të tij gjatë dhe pas luftës.

Ai ka sjell disa pamje nga frontet e luftës, “Marrëveshja e Rambujesë”, aktiviteti i tij politik, shpallja e Pavarësisë dhe takimet nga periudha e angazhimit të Hashim Thaçit si kryeministër.

Ish-drejtori politik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës aktualisht po gjykohet në Hagë.

Pamjet i ka publikuar në Instastory./KlanKOSOVA

 

Advertisement

Read Previous

A do të votojnë republikanët për shkarkimin e Trumpit?

Read Next

Mitrovicë: Burri raporton se i është zhdukur gruaja