Elseid Hysaj tregon “talentin e fshehtë” në dasmën e motrës, shfaqet me look-un e ri

Estimated read time 1 min read

Futbollisti i Kombëtares, Elseid Hysaj, duket se po i shijon në maksimum pushimet e këtij sezoni, ashtu siç edhe deklaroi pas përfundimit të rrugëtimit të Kombëtares në Euro 2024.

Së fundmi sportisti vjen m një ndryshim në pamje,ku duket se ka ndyshuar modelin e flokëve, si dhe i ka lyer në ngjyrë bjond.

Advertisement

Në një video që qarkullon në rrjet Hysaj shfaqet duke treguar “talentin e tij të fshehur”, ku i bie daulles në dasmën e motrës së tij, krah këngëtares shqiptare, Fatmira Breçani.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like