Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Elegante me fuѕtanin suрer të ѕhkurtër, роliсja ѕеkѕi e Koѕovës “çmend” fanѕat (FOTO)

Advertisement

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.
Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër.Shikovid me poshte:

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike “Express.co.uk”. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./Top Channel

Advertisement

Read Previous

Mësohet identiteti i polices kosovare që u gjet e vdekur në varreza!

Read Next

Restoranti i Nusret në Londër po kërkon puntorë, ja sa euro është paga për një orë