Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Ekskluzive: Nesër do të fillojë sezona e skijimit në Kodrën e Diellit

Advertisement

Sezoni i skijimit në Kodrën e Diellit jozyrtarisht fillon nesër thonë disa nga burimet tona. Tradicionalisht si gjithmonë në ditën e parë, skijimi është falas, përcjell nmk-post

Burimet tona informojnë gjithashtu se sot janë duke u testuar teleferikët  për funksionim të pandandalshëm dhe të sigurt, ndërkaq janë kryer të gjitha përgatitjet e rregullta dhe aktivitetet për fillimin e sezonit të ri./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Mbyllen dy lokale në Gostivar dhe Tetovë, punuan jashtë orarit të caktuar, arrestohen pronarët

Read Next

Nesër do të fillojë sezona e skijimit në Kodrën e Diellit