Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Ekskluzive: Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 1619 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 414 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 496 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 7 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Fjalimi i fundvitit për gjermanët, Merkel: Viti im i fundit në detyrë

Read Next

Mërgimtarët fillojnë të marrin rrugën për në vendet nga kishin ardhur