Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ekskluzive: Ja sa të infektuar u regjistruan sot në Maqedoni nga virusi korona

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 1662 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 536 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 741 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 15 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Filipçe: 2021, viti i çlirimit nga pandemia

Read Next

Aksident mes disa veturave në dalje të fshatit Zajaz, dyshohet se ka shumë të lënduar (VIDEO)