Edona James: I dashuri im është shqiptar nga fshati Llojan i Maqedonisë

Estimated read time 1 min read

Edona James është absolutisht një nga personazhet më të përfolur të showbizit vendor.

Para disa ditësh ajo ka treguar se është në lidhje, madje me një djalë shqiptar nga Maqedonia, ndërsa së fundmi ajo ka zbuluar se i dashuri i sajl është nga fshati Llojan i Maqedonisë.

“Ai është shqiptar i Maqedonisë i Llojanit, u tutsha të zatetem me dikë se ma bon ndonjë video ose najsen dhe dal keq najkun dhe ruhem se mundohet krejt njerëzit me të shfrytëzu ty sepse nuk e din a don dikush të jetë me ty se je Edona a don dikush të jetë me ty se je e famshme”, ka theksuar Edona James në Klan Kosova.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like