Edhe një i mbijetuar nga tra*gjedia kthehet sot në Shkup

Orhan Aliti nga Sllupçani i mbij*etuar në tra*gjedinë e Bullgarisë, sot rreth orës 15:00 pritet tē mbërrijë në Shkup, shkruan Alsat.
Aliti në aks*identin tr*agjk ka humbur të birin, Visar Aliti, 23-vjeçar.
Nga dita e ak*sidentit Orhani ndodhet në Spitalin e Sofjes, ku kishte ndërhyrje ki*rurgjikale në ekstremitetet e poshtme dhe kurriz./ Alsat.mk

Read Previous

Lira turke shënon rënie të madhe. Ja sa ka rënë!

Read Next

Rifat Jashari sot feston ditëlindjen e 75-të, Bekimi me urim të veçantë

%d bloggers like this: