Breaking News :

nothing found
12-08-2022

E tr ishtë, humb jetën në punë i riu nga Bogovina

Advertisement

Dje në orët e pasdites në një kompani në Bogovinë të Tetovës gjatë shkarkimit të një sasie rreth 4 ton granit, ka ndërruar jetë një punëtor 35 vjecar nga Bogovina ndërsa janë lën duar edhe dy të tjerë me të cilin njëri është në Spitalin Klinik të Shkupit për tra jtime mjeksore

Policia ka shkuar menjëher në vendin e ngjarrjes dhe bashkë me prokurorin kanë bërë he timet e kësaj tra gjedie.

Ndërkaq sot MPB zyrtarisht pritet të del me komunikatë zyrtare./nmk-post

Advertisement

Read Previous

Zaharieva: Është gënjeshtër që Bullgaria kundërshton identitetin maqedonas (Video)

Read Next

Kurti “pëson” debakëll në fshatin e Hashim Thaçit