Breaking News :

nothing found
28-09-2023

E rëndë në Tiranë! I riu i gr*abit çantën me dh*unë një vajze më pas qëllon me thikë një qytetar që tentoi ta ndalojë!

Advertisement

Tm*err në Tiranë!

30-vjeçar i ka grabitur me dhu*në çantën e dorës një 28-vjeçareje, ndërsa më pas ka pla*gosur edhe një person.

Policia njofton se 30-vjeçari ka p*lagosur me një mjet prerës një 54-vjeçar, që i erdhi në ndihmë të resë, por nu vonoi dhe bie në prangat e policisë.

Efektivët e komisariatit Nr. 2 në Kryeqytet bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. D., 30 vjeç, pasi i ka vjedhur me dh*unë çantën e dorës, shtetases E. K., 28 vjeçe, dhe gjatë tentativës për t’u larguar ka pla*gosur lehtë me mjet prerës, shtetasin E. D., 54 vjeç, i cili ka tentuar ta ndalojë” njofton policia.

Po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes.Noa.al

Advertisement

Read Previous

Ulje çmimesh në derivatet e naftës

Read Next

“Më nxirrni që këtu”, një zarf i zi mbërrin për Donaldin në “Big Brother VIP” pas shkrimit të tij në xham