• 22-06-2021

E rastësishme ose jo? Artan Grubi PASTRON rrugët!!!

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi në një video të publikuar në profilin e tij në Facebook, po shihet duke pastruar rrugët në Çarishinë e vjetër të Shkupit, transmeton TV21.

Ai shkruan së po bëhet edhe dezinfektimi i xhamive të Shkupit në prag të Fitër Bajramit.

“Sonte bashkë me punonjësit e higjienës komunale pastrojmë, dezifenktojmë dhe bëjmë gati xhamitë e Shkupit në prag të Fitër Bajramit”, ka shkruar Grubi në Facebook.

Read Previous

Tërmeti i fortë në Greqi, ndjehet edhe në Maqedoni! Ja epiqendra

Read Next

Limani, përderisa u shkarkua, i shtrirë në spital me Covid 19

%d bloggers like this: