Breaking News :

nothing found
26-09-2023

E pazakontë, makina “fluturon” mbi çatinë e shtëpisë

Advertisement

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Greqi.
Një makinë si pasojë e shpejtësisë ka fluturuar mbi kangjellat e një vile duke ngecur sipër tyre, thuajse mbi çati.

Pronari i shtëpisë rrëfen se në momentin që dëgjoi zhurmën doli me shpejtësi dhe u çudit kur pa makinën që kishte ngecur mbi kangjella.

Advertisement

Read Previous

Zaev: Tani është momenti për zgjidhjen e mosmarrëveshjes mes RMV-së dhe Bullgarisë

Read Next

Arjan Konomi i shkruan Borës: Femra si ty vështirë të ndeshësh, mos ndrysho për askënd dhe asgjë