Breaking News :

nothing found
21-09-2023

E hodhi në tokë foton e Erdoganit, arrestohet

Advertisement

Një person u arrestua në Turqi me arsyetimin se e hodhi në tokë fotografinë e presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, shkruajnë mediat turke.

Ngjarja raportohet se ndodhi në zyrën e Guvernatorit të Qarkut Ereğli një ditë më parë.

A.Ç dyshohet se e ka marrë fotografinë e Erdoganit në hyrje të një ndërtese dhe e ka hedhur në tokë. Nga ekipet e policisë ai është vënë në mbajtje.

Lënda u procedua më pas në Gjykatë.

Advertisement

Read Previous

Bilall Kasami: “Jemi duke punuar në mënyrë intensive për pastrimin e rrugëve”

Read Next

12 demokratët që priten të shkarkohen në mbledhjen urgjente të thirrur nga Basha sot