Breaking News :

nothing found
26-09-2023

E hëna, 22 Nëntori ditë jopune për shqiptarët në RMV

Advertisement

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale kumtoi se, në pajtim me Ligjin për Festa, 22 Nëntori 2021 (e hënë), Dita e Alfabetit shqiptar është ditë jopune për qytetarët shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, njëherë, qytetarëve ua uron Ditën e Alfabetit Shqiptar

Advertisement

Read Previous

Zeqirija Ibrahimi i Alternativës mohon zërat për hyrje në qeveri

Read Next

Shkurte Fejza feston sot ditëlindjen, s’mund ta besoni sa vjet ka mbushur ajo