Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Dy vëllezër rri*hen mes veti

Advertisement

Policia e Kosovës ka njoftuar se në qytetin e Mitrovicës rreth orës 15 e 11 gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një pë*rleshje f*izike në mes të dy vëllezërve kosovarë.

Rr*ahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje, ndërkohë me vendim të prokurorit të dy janë liruar në procedurë të rregullt.

Janë a*rrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (vëllezër), pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, janë kanosur dhe pë*rleshur fi*zikisht në mes vete. Me vendim të prokurorit, të dy*shuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./Express/

Advertisement

Read Previous

“Njerëzit s’po vdesin veç nëpër motele duke bërë seks, por edhe në shtëpi – është aktivitet i rëndë”

Read Next

Lajmi i keq për ata që kanë investuar në BITCOIN