Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Dy të burgosur ndërrojnë jetë në Idrizovë. Ja shkaqet

Advertisement

Dje në ora 13.10 në SPB Shkup, nga IEVP Idrizovë është raportuar se ka ndërruar jetë i dënuari Sh.F.(76) nga Ohri, i cili kishte probleme shëndetësore. Ekipi i ambulancës ka konstatuar vdekjen e tij pa shenja dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

 

Më datë 19.12.2021 në ora 01.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë është raportuar se ka ndërruar jetë i dënuari HK (44) nga Republika e Shqipërisë. Ekipi i ambulancës ka konstatuar vdekjen e tij pa shenja dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Advertisement

Read Previous

Eshtë multimilioner dhe sensacion në internet por fansat kanë mbetur të shokuar në cfarë kushte jeton nëna e Nusretit

Read Next

Dramë në Londër: Dy gola të shpejtë dhe një karton i kuq