Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Dua Lipa e mbyll vitin me një tjetër sukses: Shpallet këngëtarja numër 1 në ‘Billboard’

Advertisement

Ky vit mund të jetë viti që ne do të donim të harronim, por para se ta bëjmë, duhet të pranojmë muzikën që na ngriti humorin dhe na fali momente qetësie.

Billboard ka përpiluar listën ’50 albumet më të mira të vitit 2020′ dhe këtu janë 3 më të mirët:

3 albumet kryesore të vitit 2020:

1.Dua Lipa

2.Bad Bunny

3.The Weeknd & amp

Këngëtarja nga Shqipëria, Dua Lipa, u radhit numër 1 në ‘Top Artist’, numër 1 ‘Dance/Mix Show Airplay Artist”.

Ishte vetë Dua ajo që e ndau këtë lajm me ndjekësit, teksa shpërndau postimin e revistës në profilin e saj të Instagramit.

Kujtojmë, se vetëm pak javë më parë, Dua solli një bashkëpunim me Miley Cyrus me titullin “Prisoner”, që po bën namin aktualisht.

Image

Advertisement

Read Previous

Haziri për Albin Kurtin “16 vjet është ngreh rrugëve për këtë ditë”

Read Next

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni