Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Dramë e re, Sara shpërthen në lot shkaku i Fifit

Advertisement

Puthja e DJ PM dhe Sarës ka nxitur një debat të madh në shtëpinë e Big Brother. Ka qenë Fifi ajo që ka reaguar duke kritikuar veprimin.
“Për mu është shumë e rëndë një ditë të thuash të shoh si shok pastaj ta puthësh” – dëgjohet duke thënë Fifi.
Këtë detaj, Sara e ka konsideruar si presion psikologjik dhe ka shpërthyer në lot.
Mes tjerash, konkurentja ka kërkuar edhe largimin nga shtëpia e “Big Brother VIP” teksa konkurentja që i ka dalë asaj në krah ka qenë Beniada.

Advertisement

Read Previous

Alsat – M: Ngritja dhe ‘rënia’ e Zoran Zaevit!

Read Next

Deputetja Duda Balje e tepron me photoshop, as nuk do ta njihni në fotot e reja (Foto)