Breaking News :

nothing found
27-09-2023

“Donte të më puthte” – 11 vjeçarja rrëfen ng*acmimin se*ksual nga xhaxhai

Advertisement

Një rast i rëndë është bërë publik sot në qytetin ne Vlorës, ku xhaxhai ka ng*acmuar sek*sualisht mbesën e tij 11-vjeçare. 11 vjeçarja është mbesa e 54 vjeçarit me iniciale A.D. De*noncimin e ka bërë në polici vetë babai i vajzës, i cili ka shkuar në komisariat bashkë me 11 vjeçaren. Para efektivëve, e vogla ka pranuar nga*cmimin, duke treguar se 54 vjeçari është përpjekur ta puthë në buzë.

Shtetasi me iniciale A.D. vuan nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa konfirmohet se vajza nuk është ab*uzuar se*ksualisht. Policia nuk përjashton as mundësinë e ndonjë skenari hakmarrjeje nga vëllai, ndërsa çdo gjë pritet të konfirmohet nga veprimet hetimore. Ng*acmimet se*ksuale të të miturit janë një ndër problemet kryesore në vendin tonë që kohët e fundit po bëhen më shumë publike për shkak të ndërgjegjësimit dhe den*oncimeve.

Advertisement

Read Previous

Kasami takohet me ambasadoren e SHBA-së, Kejt Bërns

Read Next

36 vjeçari shmang traditën, e merr mbiemrin e gruas