Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Donaldi flet sërish për Bora Zemanin!

Advertisement

Donald Veshaj ka befasuar me deklaratën e tij që duket se është për moderatoren Bora Zemani. Teksa ka qenë duke biseduar me Meridianin, Donaldi ka thënë.

“Për historinë që ka patur, kur kam marrë vesh historitë që ka patur kam thënë waw, nuk e di pse e pashë veten me atë”.Ndërkohë po shijon lidhjen e dashurisë me Beatrixën brenda shtëpisë së “Big Brother”. Për këtë u përfol gjatë prej faktit se pati një puthje me Borën vetëm pak kohë pasi u fut në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe u duk se do të kishte një rikthim mes tyre.

Por afrimitetit me Beatrix duket se nuk i rezistonte dot ndërsa mbrëmjen e kaluar tha se ndonjëherë ‘Do ta hajë’ duke treguar pëlqimin e madh që ka për të.

Advertisement

Read Previous

Gjërat që Çdo Grua i do në Shtrat, Por nuk i kërkon

Read Next

‘Nuk dija ku kisha varrin e babait’, banori i Big Brother VIP nuk mban dot lotët