Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Donaldi edhe Beatrixi “martohen” në shtëpinë e Big Brother VIP, shkëmbejn përsëri puthje

Advertisement

Sot Donaldi dhe Beatrixi kanë shkëmbyer puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Tri ditë pasi deklaruan pëlqimin që kanë mes vete, dyshja tanimë janë puthur.

Përveç kësaj, Big Brother u ka organizuar atyre edhe një “dasmë”, ku Donaldi dhe Beatrixi janë dhëndri dhe nusja, derisa banorët kanë marrë rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Advertisement

Read Previous

Ja sa qytetarë janë vaksinuar me ‘Sinovac’ në Maqedoni

Read Next

Messi bleu hotel për 30 milionë euro, por tani rrezikon që t’i shembet nga autoritetet komunale