Breaking News :

nothing found
21-09-2023

“Do ta vr*as djalin e Arkanit në ring”

Advertisement

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram.

Ai në emisionin n’Kosovë show ka treguar se po bëhet gati që të boksoj kundër djalit të kriminelit serb tani i vd*ekur i njohur me emrin Arkan .Bakaj shtoi se stafi i tij ka bërë kërkesa për këtë ndeshje me boksierin serb dhe njëherit boksieri shqiptar tha se është i gatshëm të ndeshet edhe në Beograd

“Jam gati të ndeshem edhe në Beograd por jam gati edhe ta vr*as në ring”, tha ai.

Advertisement

Read Previous

Rënie e lirë e lirës turke, vjen reagimi i Erdogan

Read Next

Mjekët në Drenas ankohen se nuk kan ilaçe për morrat e paftuar në shkollë!