• 27-09-2021

Digjet një kamion në afërsi të qarkores në Saraj të Shkupit

Para pak çastesh një kamion në afërsi të qarkores në Saraj të Shkupit është kapluar nga zjarri.

Siç mund të shihet nga fotografitë kamioni është kapluar tërësisht nga zjarri. Ndërkohë që nuk raportohet për viktima, por vetëm për dëm material.

Nuk ka informata nëse kamioni ishte i zbrazur apo i ngarkuar me mall.

Ne vendngjarje kanë arritur edhe ekipet e zjarrfikësve dhe po merren me shuarjen e zjarrit.

Read Previous

Ministri Hoxha dhe Kryeministri Zaev realizuan takim me përfaqësuesit e ndërmarrjeve të autorizuara për grumbullimin e duhanit

Read Next

OBSH: Varianti i ri i Covid-19 po përhapet më shpejt

%d bloggers like this: